Evde PCR ve Antikor Testi Hizmeti

Evde PCR ve Antikor Testi Hizmeti

Makro Evde Sağlık hizmetleri olarak sizlerin sağlığı için istenilen PCR ve ANTİKOR testi hizmetimizi  evlerinize ve işyerlerinize gelerek sizlerin zamanından tasarruf sağlayarak en kısa sürede sonuçlandırıyoruz.

Antikor testlerini, hastaların ev ortamlarında ya da bulundukları yerde Nefes' in mobil hemşireleri ile koldan kan numuneleri alarak gerçekleştiriyoruz. Alınan bu numuneler özel kuryelerimiz ile laboratuvar ortamına erişimi sağlanıyor ve çalışma yapılmak üzere cihazlara yerleştiriliyor. Antikor sonuçlarımı negatif ya da sayısal verilerle pozitif olarak veriyoruz. Sonuçlarımızı aynı gün içinde hastalarımıza vermiş oluyoruz. Antikor sonuçlarını hastalarımızla eş zamanlı olarak mail, whatsapp ortamında pdf. formatında paylaşıyoruz, aynı zamanda telefonla arayarak da şifayen sonuçları hakkında bilgi veriyoruz. Koronavirüs aşısını olan hastalarımızın antikorları spike proteinine karşı oluşan IgG bağışıklık antikorunun sayısal ölçümü ile yapılmaktadır. Geçirilmiş bir koronavirüs hastalığı varsa, o bireyin bağışıklık kazanmasını umuyoruz. Eğer bağışıklık kazanmışsa kişinin kanında antikor gelişmektedir ve sonucu mutlaka pozitif olarak gelmektedir.

Antijen(PCR) testlerini, hastalarımızın evlerinden ya da işyerlerinden Nefes' in mobil hemşireleri ile boğaz ve burundan özel çubuklar ile kombin sürüntü numuneleri alarak gerçekleştiriyoruz. Alınan bu numuneler laboratuvar ortamında Polimeraz zincir reaksiyonu)PCR) yöntemi kullanılarak çalışılmaktadır. Test nükleik asit amplifikasyonu yoluyla Covid-19 virüs RNA'sını tespit edilmesiyle yapılmaktadır.

Sonuç, NEGATİF ise, Covid-19 (SARS-CoV-2) virüs materyali tespit edilmedi.

Sonuç, POZİTİF ise, Covid-19 (SARS-CoV-2) virüs materyali tespit edildi.

Sonuçlarımız örnek alındıktan sonra 4-6 saat içerisinde sonuçlanır ve testlerimizin sonuçları kişinin e nabız sistemine otomatik olarak düşmektedir.

İlginizi Çekebilir