Evde Doktor Muayenesi

Evde Doktor Muayenesi

Evde doktor hizmeti sağlık hizmetini bulunduğu yerde almak isteyen veya sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşımda sorun yaşayan, yatağa bağımlı olan ya da hareket kabiliyetini yitirmiş, hastalarımızın ihtiyacı olan doktor muayene hizmetlerini bulundukları yerde alabildikleri evde doktor hizmetimizdir.
Evde bakım doktorumuz sizi evinizde ziyaret ederek, teşhis ve tedavinizi sağlar. Evde muayene sonrasında tıbbi durumunuzu ayrıntılı olarak inceler. Tıbbi ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi belirler.Acil tıbbi durumunuzun çözümünü bir an önce sağlarken, kronik hastalıklarınız ve sağlığınızın takibi için gereklilikleri sizinle paylaşır. Belirlenen plan dahilinde gün ve gün sizin için yaşam kalitenizi artıracak sağlıklı çözümler üretir.
Makro Evde Sağlık Hizmetleri olarak muayene sonrası hekimimiz ile, sürekli iletişim halinde olabilir ve hastanızın tedavi ve takibini hastaneye gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Doktor hizmetimizden yararlanmak için Makro Evde Sağlık Hizmetleri Whatsapp danışma hattından 7/24 bizlere ulaşabilir hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz

İlginizi Çekebilir